• Wpisów: 21
  • Średnio co: 38 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:13
  • Licznik odwiedzin: 4 082 / 847 dni
 
dzieckodusz
 
Jak pewnie zauważyliście dawno nic nie wrzucałam, za co chce przeprosić, ale miałam powody by nie pisać.
images.png


A jakie?

1. Pod koniec wakacji nic nie pisałam, gdyż obiecałam sobie, że przed rozpoczęciem szkoły skończę całą pierwszą serię Dragon Ball'a. I wiecie co?  Udało mi się!
Swoją drogą ( Piccolo Daimao Jr już jest moją ulubioną postacią XDD)


4059240-3059537-piccolo_price_by_amersss.jpg


2. Rozpoczęła mi się szkoła, a jakoż, że to już liceum to mam się " wreszcie" zacząć uczyć. Ale dzisiaj i tak nie poszłam ( znaczy się nie dojechałam, bo szkołę mam w innym mieście)  gdyż jestem chora ;-;original.pngA tak poza tym to co u mnie?


A więc po zakończeniu Dragon Ball'a... Wzięłam się za Dragon Ball Z.  Obecnie jestem w prawdzie dopiero na szóstym odcinku, ale już pojawił się na chwilę Vegeta i już go kocham <3Vegeta.jpgTak poza tym to zaczęłam grać na emulatorze Game Boy'a Advance i zaczęłam grać w:

Pokemon Emerald w którym gram postacią May ( jakiego Pokemona wzięłam na startera to już tajemnica XDD)180px-Omega_Ruby_Alpha_Sapphire_May.pngI w Pokemon Fire Red w którym wzięłam Red'a ( starter wciąż pozostanie moją tajemnicą XDD)250px-Red_PO.png


W obu grach mam na razie tylko po jednym Pokemonie i nie mam pojęcia, jakie Poki najlepiej łapać...

Poza tymi grami, to gram w jeszcze w dwa Sonic'ki - Sonic Battle i Sonic Advance 2 ( czemu akurat 2? Bo tam są aż dwa postacie latające, a to lepsze niż jedna!)


Screenshot_2016-09-26-08-29-05.pngZaczęłam również grać w Megaman Zero i mimo iż ciągle się zabijam... I to już przy pierwszym bossie to jakoś... Już polubiłam tą grę ( a zwłaszcza głównych bohaterów)zeroxciel_by_khnchak-d4oks1x.jpg


A tak poza tym to mam jeszcze Tekken Advance ( kocham bić dziwnych gości, których nawet nie znam XDD)  jedną grę o Dragon Ball'u ( nie ma to jak ciągle zabijać Goku... XDD)  i w dwie gry z anime, którego zabawnie nikt nie zna, więc nie będę pisać tytułu.


I to już tyle!  W wolnym czasie postaram się jeszcze coś napisać ^^

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego